Mis on Musterbetoon?

Stamped concrete ehk eesti keelde tõlgituna Musterbetoon on väga vastupidav kiudarmeeritud betoonisegu mis valatakse vormi ja tasandatakse. Värske pind kaetakse kuiva värvilise kõvendajaga ja sellesse pressitakse vormide abil muster, mis annab betoonkattele kauni ja kordumatu väljanägemise. Musterbetooni pind sarnaneb tõetruult munakivi-, telliskivi- või kiltkiviteega, plaat- või kivisillutisega.

Musterbetooni koostist on kohandatud tulemaks toime erinevate klimaatiliste tingimustega, ka Eestimaa niiske ja ebapüsiva ilmastikuga. Sobib kasutamiseks nii siseruumides kui välitingimustes.  Sellise toote eelis on mustrite suur valik, vormide mitmekesisus on tohutu, pealegi saab neid iga kord erinevalt kombineerida.

Kasutamine

Musterbetoon on taskukohane lahendus millega saab luua kauneid ja tõetruusid lahendusi viimistluses. Sobib kasutamiseks nii siseruumides kui ka välitingimustes. Musterbetoon on kaunis lahendus millega ei kao betooni üks parimad omadusi – vastupidavus, musterbetooniga lood omale vastupidava viimistletud pinna, mis kestab suuri koormusi.

Musterbetooni sobib kasutada näiteks: ajalooliste kohtade renoveerimisel, tänavate, platside, kõnniteede, sõiduteede, parklate, garaazide, terasside, basseini ümbruste, kaubanduskeskuste jne põrandate viimistlemiseks.

Mis maksab?

Värvikaart

Mustrid

Küsi pakkumist

Galerii