Mikrotsement

Mis on Mikrotsement?

Mikrotsement on akrüültsement segu, millega saab luua modernset, jätkuvat ja vuugivaba pinda ning on saadaval kolmes eri teralisuses. Unikaalne viimistlusviis nii seintele kui ka põrandatele, saadaval suurel hulgal erinevate värvitoonidega. Tänu oma õhukesele paksusele on mikrotsementi võimalik paigaldada nii vanade  kui ka uute pindade peale.

Mikrotsement on kergesti puhastatav, vett hülgav viimistlusmaterjal, seega sobilik ka märgadesse ruumidesse nagu vannitoad ja saunad. Äärmiselt vastupidav materjal kulumisele ja pragunemisele, sobilik nii seina kui põrandale.

Kasutamine

Mikrotsement on on tõhus toode vanade pindade renoveerimiseks, kuna seda saab paigaldada peaaegu igale pinnale (keraamilised plaadid, tsement, kips, värvitud pinnad jne).

Paigaldustehnikaid kohandades on võimalik saavutada väga sile või elav lõpptulemus.

Mikrotsement loob täiesti uue kujutluse seina- ja põrandakatetest. Lisades või vähendades pigmenti ning segades erinevaid värve kokku on võimalik paigalduse käigus reguleerida värvi sisaldust, luues kordumatu välimusega pindasid. Tänu oma tugevusele ja vastupidavusele saab mikrotsementi kasutada erinevate otstarvetega ruumides nagu restoranid, konverentsiruumid, muuseumid, vannitoad, elutoad, köögid jne.

Värvikaart

Küsi pakkumist

Galerii