Mis on DECOWALL?

Decowall on dekoratiivkrohv mis on saadaval laias valikus eri toonides ja mustrites. Decowall on vetthülgav krohvisegu, millega saab luua dekoratiivpindasid nii sise kui ka välitingimustes.

Decowalli lõpptulemus saavutatakse kui krohvitud pinnale, pressitakse valmis šabloonidega muster, mis hiljem vastavalt soovidele toonitakse ja lakitakse. Luues uskumatult tõetruud kivi- ja puiduimitatsioonid.

Kasutamine

Decowalliga lood kauni ja tõetruu dekoratiivseina, olgu selleks siis maja fassaad või söögitoa otsasein. Oma efekti loob ta ruumile või hoonele garanteeritult. Decowalli on saadaval mitmekümnes eri mustris ja värvitoonis, jättes ainult fantaasia piiriks. Sobilik kasutamiseks ka märgades ruumides.

Decowalliga saab kiirelt ja taskukohaselt luua oma koju kauni dekoratiivseina, olles suurepäraseks alternatiiviks vähe kestvatele plastmassist dekoratiiv elementidele ja kallitele looduskivi seintele. Decowalliga lood omanäölise fassaadi või grillinurga taskukohase hinnaga, saades kaasa pikaajalise garantii.

Värvikaart

Mustrid

Küsi pakkumist

Galerii